Срібними стрілами – вражай вишуканістю

Оплата і доставка

Бажаєте зробити подарунок рідним чи близьким, можливо хочете побалувати себе вишуканою срібною прикрасою, не схожою на ті, які звикли бачити у звичайних магазинах. Якщо це так, значить Ви знаходитесь там, де потрібно.

В нашому магазині Ви зможете знайти вишуканий виріб із срібла на будь-яке свято чи інший привід. Для цього Вам більше не треба ходити по звичайних магазинах, а також переглядати нескінченну кількість веб-сайтів, де, в основному, пропонується одне і те ж саме. Наша основна відмінність полягає у тому, що ми одразу вирішили спрямувати курс на розріз сформованим стереотипам. Ми підкреслюємо індивідуальність людини, яка старається уникати будь-яких шаблонів, і націлена лише на гарний смак і неповторність.

Для того, щоб оформити замовлення, Вам всього-лише потрібно взяти слухавку, і зателефонувати на номер, який знайдете на сайті. Ви можете оформити доставку улюбленої прикраси за допомогою Нової Пошти післяплатою або із допомогою банківської картки. У будь-якому випадку Ви платите лише після того, коли ретельно оглянете виріб, і залишитесь повністю задоволені.

Якщо Ви мешкаєте в місті Київ, в цьому випадку можете відвідати наш магазин, де зможете оглянути усі вироби безпосередньо. А коли знайдете щось підходяще, одразу на місці можете розрахуватись готівкою.