Срібними стрілами – вражай вишуканістю

Про нас

Крамниця ювелірних виробів RISE почала відлік своєї історії 2013 року, коли команда поціновувачів загадкового й тендітного срібного мистецтва вирішила розділити своє захоплення з Вами.  

RISE пропонує до уваги своїх гостей широкий асортимент прикрас та сувенірів зі срібла, виготовлених у майстернях близько 50 брендів українського та іноземного походження.

Ретельно добираючи продукцію, що повинна отримати місце на поличках нашої вітрини, ми приділяємо прискіпливу увагу технологічній якості, рівню художнього виконання та вишуканості кожного виробу. Широкий асортимент запропонованого товару відкритий для шукачів класики та новизни; покликаний завершити цільність образу як жінки, так і чоловіка; здатний приємно здивувати представників різних професій та вікових категорій, володарів оригінальних смаків і світоглядів. 

Жадаючи знайти омріяну прикрасу, в крамниці RISE Ви маєте можливість звернутися до нашої добірки срібних каблучок, сережок, браслетів, підвіс, ланцюгів і кольє, брошок та шпильок. Мереживо срібних візерунків, за бажанням оздоблене коштовним камінням, неодмінно має стати одним із ключових елементів візуального іміджу свого майбутнього власника. Подекуди найдоречнішими подарунками виявляються вдало підібрані сувеніри. Тому ми готові ознайомити Вас також із нашою колекцією сувенірних виробів, так само виготовлених зі срібла.

Команда RISE рада прийти Вам на допомогу в пошуках Вашої по-справжньому особливої та пам’ятної речі, яка покликана стати улюбленою!